O nas

  Jesteśmy współpracującym ze sobą od dawna zespołem dziennikarzy i redaktorów z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju i za granicą. Kreatywność i jakość to wyznacznik prowadzonych przez nas szkoleń medialnych. Dzięki temu, że nasze umiejętności uzupełniają się, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe kursy, szkolenia, warsztaty, treningi i konsultacje obejmujące różne aspekty przekazu informacji, współpracy z mediami i budowy wizerunku.

  Wśród naszych trenerów są specjaliści od pisania, grafiki, fotografii, video, Internetu i mediów społecznościowych. W czasie szkoleń przekazujemy przede wszystkim praktyczne umiejętności. Zaletą naszych treningów medialnych jest możliwość szkolenia całych zespołów, również tych o zróżnicowanym indywidualnym poziomie kompetencji komunikacyjnych ich członków.

  Po naszych szkoleniach ich uczestnicy będą w stanie bardziej skutecznie współpracować i komunikować się zarówno w ramach zespołu, jak i w relacjach z podmiotami zewnętrznymi.

  Mamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu pracowników mediów, firm, instytucji publicznych, szkół, samorządów i organizacji pozarządowych. Chętnie się nim podzielimy.

  Andrzej Fedorowicz

  Jacek Gałązka

  Piotr Tarczyński

  © 2018 Akademia Zarządzania Informacją - media4me.pl