Opis szkolenia:

  Oferujemy dwudniowy kurs „Graficzne redagowanie publikacji”, przeznaczony dla osób zajmujących się edycją wizualną (graficzną) komunikatów informacyjnych, marketingowych, edukacyjnych, itp. na użytek zewnętrzny i wewnętrzny, w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Szkolenie jest użyteczne zarówno dla grafików komputerowych, jak również dla osób nie posiadających w tej dziedzinie przygotowania zawodowego, a zmuszonych do samodzielnego projektowania prezentacji, ulotek, broszur, plakatów, graficznych wpisów w sieciach społecznościowych - na Facebooku, Instagramie, Twitterze.

   

  Opis szkolenia

  Oferujemy dwudniowy kurs „Komunikacja kryzysowa”, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Kurs pozwala zweryfikować dotychczasowe doświadczenia i umiejętności, podnosi kompetencje medialne oraz dostarcza wskazówek do dalszej pracy. Uczestnicy szkolenia poznają zasady, według których funkcjonują dzisiaj media tradycyjne i społecznościowe, sposoby skutecznego przeciwdziałania atakom wymierzonym w dobre imię firmy lub instytucji oraz reakcji na kryzys wizerunkowy. 

  Opis szkolenia

  „Jak odróżnić wiarygodną informację od fake newsa? Czy jest to możliwe?” to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach. Po jego ukończeniu uczestnicy z łatwością będą poruszać się w gąszczu przekazów medialnych oraz zdobędą niezbędne kompetencje w zakresie fact-checkingu.
  W wersji skróconej do dwugodzinnej prelekcji to ciekawa i bogato ilustrowana oferta urozmaicenia programów bieżącej działalności Uniwersytetów Trzeciego Wieku, innych organizacji pozarządowych, bibliotek i domów kultury, będąca jednocześnie wycieczką po historii mediów w Polsce.

  Opis szkolenia

  Oferujemy dwudniowy kurs „Doskonalenie przekazu informacji”, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Kurs pozwala zweryfikować dotychczasowe doświadczenia i umiejętności, podnosi kompetencje dziennikarskie i medialne oraz dostarcza wskazówek do dalszej pracy. Uczestnicy poznają m.in. różne schematy pisania tekstów, leadów i tytułów z zastosowaniem odpowiedniego słownictwa oraz zasady skutecznej komunikacji tekstowej, graficznej, za pomocą mediów społecznościowych oraz video.

  Opis szkolenia

  Trzydniowy kurs „Akademia Zarządzania Informacją” to propozycja dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Kurs pozwala w krótkim czasie zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie komunikowania się za pomocą tekstu, fotografii, grafiki,  video, internetu oraz social mediów. Uczestnicy szkolenia pod okiem trenerów-praktyków poznają zasady pisania tekstów, tytułów i leadów, robienia zdjęć, nagrywania video, przygotowywania prostych grafik i prezentacji oraz komunikowania się za pomocą internetu i social mediów.

  © 2018 Akademia Zarządzania Informacją - media4me.pl