Doskonalenie przekazu informacji

  Opis szkolenia

  Oferujemy dwudniowy kurs „Doskonalenie przekazu informacji”, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Kurs pozwala zweryfikować dotychczasowe doświadczenia i umiejętności, podnosi kompetencje dziennikarskie i medialne oraz dostarcza wskazówek do dalszej pracy. Uczestnicy poznają m.in. różne schematy pisania tekstów, leadów i tytułów z zastosowaniem odpowiedniego słownictwa oraz zasady skutecznej komunikacji tekstowej, graficznej, za pomocą mediów społecznościowych oraz video.

  Zaletą kursu jest możliwość kompleksowego szkolenia całych zespołów, również tych o różnym indywidualnym poziomie kompetencji komunikacyjnych ich członków.

  Zajęcia prowadzone przez doświadczonego trenera przeznaczone są dla grup maksymalnie 12 osób. W chwili obecnej oferujemy wyłącznie szkolenia zamknięte, czyli organizowane w siedzibie klienta (lub miejscu przez niego wskazanym).

  Uczestnicy kursu powinni posiadać komputery z dostępem do Internetu oraz urządzenia umożliwiające robienie zdjęć i nagrywanie video.
  Szkolenie medialne obejmuje wykłady, prezentacje, warsztaty dziennikarskie i zajęcia praktyczne, które mogą odbywać się częściowo w plenerze. Kurs trwa łącznie 16 godzin, z których większość stanowią warsztaty.


  Program szkolenia medialnego obejmuje:

  • Case study różnych przykładów multimedialnej komunikacji – dobre wzory i najczęstsze błędy
  • Warsztaty z tworzenia różnych form tytułów i leadów
  • Podstawy fotoedycji; zasady planowania, selekcji i obróbki graficznej zdjęć
  • Poznanie skutecznych form przekazu informacji w Internecie i social mediach; podstawy SEO i komunikacji wirusowej
  • Warsztaty z planowania i organizacji pracy zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i przekaz informacji
  • Tworzenie wywiadów i minireportaży w formie tekstowej i video


  Trener: Andrzej Fedorowicz

  Dziennikarz i trener z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. Redaktor w kilku największych polskich dziennikach, od kilkunastu lat trener dziennikarstwa i freelancer, współpracownik wielu tytułów prasowych (m.in. Polityka, Focus, Newsweek, Wprost, wSieciHistorii) oraz redakcji internetowych. Autor kilku książek o tematyce historycznej, biograficznej i podróżniczej.


  Uczestnicy szkolenia medialnego otrzymują:

  • Komplet materiałów dydaktycznych w formie elektronicznej
  • Certyfikaty ukończenia szkolenia medialnego

  Zamów szkolenie:

  Andrzej Fedorowicz - tel. 602 228 679
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  © 2018 Akademia Zarządzania Informacją - media4me.pl