Akademia Zarządzania Informacją

  Opis szkolenia

  Trzydniowy kurs „Akademia Zarządzania Informacją” to propozycja dla osób zajmujących się zawodowo komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną w mediach, firmach, instytucjach publicznych, szkołach i uczelniach wyższych oraz samorządach.

  Kurs pozwala w krótkim czasie zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie komunikowania się za pomocą tekstu, fotografii, grafiki,  video, internetu oraz social mediów. Uczestnicy szkolenia pod okiem trenerów-praktyków poznają zasady pisania tekstów, tytułów i leadów, robienia zdjęć, nagrywania video, przygotowywania prostych grafik i prezentacji oraz komunikowania się za pomocą internetu i social mediów.

  W czasie kursu prezentowane są darmowe narzędzia (programy i aplikacje) do obróbki zdjęć i video oraz tworzenia grafik.  Kurs umożliwia szkolenie wieloosobowych zespołów pracowników o różnych kompetencjach.

  Zajęcia prowadzone przez doświadczonego trenera przeznaczone są dla grup maksymalnie 12 osób. W chwili obecnej oferujemy wyłącznie szkolenia zamknięte, czyli organizowane w siedzibie klienta (lub miejscu przez niego wskazanym).

  Uczestnicy kursu powinni posiadać komputery z dostępem do Internetu oraz urządzenia umożliwiające robienie zdjęć i nagrywanie video.
  Szkolenie medialne obejmuje wykłady, prezentacje, warsztaty dziennikarskie i zajęcia praktyczne, które mogą odbywać się częściowo w plenerze. Kurs trwa łącznie 20 godzin, z których większość stanowią warsztaty.


  Program szkolenia obejmuje:


  • Warsztaty z tworzenia różnych form tytułów i leadów
  • Poznanie podstaw SEO i komunikacji wirusowej
  • Analizę skuteczności komunikacji za pomocą Google Analitics i podobnych narzędzi
  • Fotografowanie,  fotoedycję i nagrywanie video
  • Obróbkę graficzną zdjęć i video z wykorzystaniem darmowych narzędzi
  • Tworzenie prostych grafik i prezentacji z wykorzystaniem darmowych narzędzi
  • Kreowanie tematów i treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej z wykorzystaniem tekstów, grafik, video i zdjęć

  Uczestnicy szkolenia medialnego otrzymują:

  • Komplet materiałów dydaktycznych w formie elektronicznej
  • Certyfikaty ukończenia szkolenia medialnego


  Trenerzy:

  Andrzej Fedorowicz
  Dziennikarz i trener z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. Redaktor w kilku największych polskich dziennikach, od kilkunastu lat trener dziennikarstwa i freelancer, współpracownik wielu tytułów prasowych (m.in. Polityka, Focus, Newsweek, Wprost, wSieciHistorii) oraz redakcji internetowych. Autor kilku książek o tematyce historycznej, biograficznej i podróżniczej.

  Jacek Gałązka
  Dziennikarz, ekspert wizualnej prezentacji treści, trener edytorstwa, doradca polskich i zagranicznych wydawców prasy. Projektant graficzny gazet i serwisów internetowych (m.in w USA, Belgia, RPA, Pakistan, Kazachstan, Szwecja). Prowadzi warsztaty edycji publikacji dla wydawców prasy, badaczy rynku i opinii, agencji marketingowych i PR. Juror konkursów projektowania gazet i czasopism, członek międzynarodowej organizacji projektantów Society for News Design. Wcześniej, między innymi, redaktor, sekretarz redakcji i dyrektor artystyczny dziennika Super Express.

  Piotr Tarczyński
  Dziennikarz, redaktor, trener i ekspert ds. mediów tradycyjnych oraz elektronicznych z wieloletnim doświadczeniem. Prowadził szkolenia w Polsce, Kirgistanie, Mołdawii, Ukrainie i Białorusi. Miłośnik fotografii. Swoje zdjęcia prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Za dokonania fotograficzne otrzymał m.in. Brązowy medal FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique - Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej).   Zamów szkolenie

  Andrzej Fedorowicz - tel. 602 228 679

  Jacek Gałązka - tel. 604 084 776

  Piotr Tarczyński- 504 262 429

  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

  © 2018 Akademia Zarządzania Informacją - media4me.pl