Dziennikarz i trener z wieloletnim doświadczeniem w kraju i za granicą. Redaktor w kilku największych polskich dziennikach, od kilkunastu lat trener dziennikarstwa i freelancer, współpracownik wielu tytułów prasowych (m.in. Polityka, Focus, Newsweek, Wprost, wSieciHistorii) oraz redakcji internetowych. Autor kilku książek o tematyce historycznej, biograficznej i podróżniczej.

    Dziennikarz, ekspert wizualnej prezentacji treści, trener edytorstwa, doradca polskich i zagranicznych wydawców prasy. Projektant graficzny gazet i serwisów internetowych (m.in w USA, Belgia, RPA, Pakistan, Kazachstan, Szwecja). Prowadzi warsztaty edycji publikacji dla wydawców prasy, badaczy rynku i opinii, agencji marketingowych i PR. Juror konkursów projektowania gazet i czasopism, członek międzynarodowej organizacji projektantów Society for News Design. Wcześniej, między innymi, redaktor, sekretarz redakcji i dyrektor artystyczny dziennika Super Express.

    Dziennikarz, redaktor, copywriter, trener i ekspert ds. mediów tradycyjnych oraz elektronicznych. Prowadził szkolenia w Polsce, Kirgistanie, Mołdawii, Ukrainie i Białorusi. Miłośnik fotografii. Swoje zdjęcia prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych.

    Obecnie uważnie przygląda się mediom analizując fake newsy w wiodących serwisach informacyjnych. Fact-checking to jego naturalne środowisko.

    Za dokonania fotograficzne otrzymał m.in. Brązowy medal FIAP (Fédération Internationale de l'Art Photographique - Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej). 

    © 2020 Akademia Zarządzania Informacją - media4me.pl